Publiczne Przedszkole nr 2 im. Kubusia Puchatka

mgr Anna Siurnik
- dyrektor placówki,
nauczyciel dyplomowany
ukończyła studia wyższe na Uniwersytecie Warszawskim, kierunek:pedagogika.

Studia podyplomowe: Orgaznizacja i zarządzanie oświatą, posiada kwalifikacje do nauki plastyki na wszystkich szczeblach edukacji.
Reedukator nauczania,
Ekspert.

mgr Jolanta Skuza - wicedyrektor placówki,
nauczyciel dyplomowanyukończyła studia wyższe,Wyższą Szkołę Pedagogiczną
Związku Nauczycielstwa Polskiego w Warszawie, kierunek: pedagogika przedszkolna.

mgr Renata Regulska - nauczyciel dyplomowany

ukończyła studia wyższe, Wyższą Szkołę Pedagogiczną w Pułtusku,
kierunek: pedagogika.
Studia Podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim: Edukacja elementarna.

mgr Dominika Gutkiewicz - nauczyciel dyplomowany

ukończyła studia wyższe, Kolegium Nauczycielskie w Warszawie pod patronatem Uniwersytetu Warszawskiego, kierunek: pedagogika w zakresie nauczania początkowego z wychowaniem przedszkolnym oraz
Politechnikę Radomską na wydziale nauczycielskim, kierunek: edukacja techniczno - informatyczna w zakresie edukacji informatycznej.

mgr Sylwia Krupa - nauczyciel dyplomowany

ukończyła studia wyższe, Akademię Świętokrzyską im. Jana Kochanowskiego
w Kielcach,
kierunek: Pedagogika specjalność: zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna
z terapią pedagogiczną oraz kierunek: logopedia na Akademii Pedagogiki Specjalnej
im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.

mgr Karolina Krzosek -nauczyciel mianowany

ukończyła studia wyższe, Kolegium Nauczycielskie w Radomiu, kierunek: pedagogika wczesnoszkolna i integracyjna oraz Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie kierunek: pedagogika, specjalność: pedagogika wczesnoszkolna.

mgr Ewa Dybiec - nauczyciel mianowany,
ukończyła studia wyższe,  Kolegium Nauczycielskie w Radomiu pod patronatem Uniwersytetu M.C. Skłodowskiej w Lublinie kierunek: pedagogika, specjalność: pedagogika wczesnoszkolna i oligofrenopedagogika oraz Akademię Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, kierunek: Pedagogika, specjalność: Pedagogika korekcyjna.

mgr Anna Winiarska - nauczyciel kontraktowy, ukończyła studia wyższe, Wyższą Szkołę Handlową w Radomiu Wydział Informatyka w zakresie Informatyka stosowana oraz Wydział Pedagogiki i Psychologii na Uniwersytecie M. C. Skłodowskiej
w Lublinie, specajność: pedagogika wczesnoszkolna i pedagogika przedszkolna.

mgr Aneta Baczyńska - nauczyciel kontraktowy, ukończyła studia wyższe, Wyższą Szkołę Handlową w Radomiu, kierunek:pedagogika, specjalność: zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna oraz Akademię Pedagogiki Specjanej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie, kierunek: pedagogika, specjalność: pedagogika przedszkolna.

mgr Marta Dąbrowska - nauczyciel kontraktowy, ukończyła studia wyższe, Wyższą Szkołę Handlową w Radomiu , kierunek: pedagogika, specjalność: resocjalizacja i profilaktyka społeczna oraz Wyższą Szkołę Handlową w Radomiu  kierunek: pedagogika, specjalność: pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna.

mgr Edyta Łopuszyńska - nauczyciel dyplomowany, ukonczyła studia wyższe, Wyższą Szkołę Pedagogiczną w Warszawie TWP, Wydział Nauk o Wychowaniu,  w zakresie wczesnoszkolnej edukacji zintegrowanej oraz Wyższą Szkołę Pedagogiczną w Łodzi Filię w Radomiu, studia podyplomowe w zakresie zintegrowanej edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej .

mgr Aneta Marszałek - nauczyciel stażysta, ukończyła studia wyższe Kolegium Nauczycielskie w Radomiu, specjalność pedagogika wczesnoszkolna z przedszkolną pod opieka naukowo dydaktyczną Uniwersytetu Marii Curie- Sklodowskiej w Lublinie.
Studia magisterskie  Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu na kierunku pedagogika, specjalność:
pedagogika społeczna i terapia pedagogiczna. Studia podyplomowe  Szkola Wyższa im. Pawła Włodkowica
w Płocku na kierunku pedagogika specjalna- edukacja i rehabilitacja osób z niełpenosprawnościa intelektualną ( oligofrenopedagogika).

mgr Malgorzata Sałaj - nauczyciel stażysta,

Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu, Wydział Nauk Humanistycznych, Logopedia z emisją głosu, studia podyplomowe.

Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu, Wydział Nauk Humanistycznych, Pedagogika Społeczna i Resocjalizacja, Studia magisterskie.
 Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu, Wydział Nauk Humanistycznych, Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna
 i Przedszkolna, Studia licencjackie.

pani1