Wielki sukces dziewczynek z grupy V w XLI Małym Konkusie Recytatorskim!!!

04.03.2024 r. trzy dziewczynki z grupy V wzięły udział w XLI Małym Konkursie Recytatorskim, zorganizowanym przez Białobrzeskie Centrum Kultury „Białe Brzegi” i Burmistrza Miasta i Gminy Białobrzegi.

Reprezentantki naszej grupyJulia Golus, Helenka Łukasiak i Hania Mucha przepięknie i bez tremy zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie.

Decyzją jury Julka otrzymała NOMINACJĘ do Radomia, a Hania wyróżnienie!

Serdecznie gratulujemy dziewczynkom z naszej V grupy za doskonały występ oraz odwagę, jaką wykazały się przed jury i tak liczną publicznością! Życzymy dalszej motywacji do brania udziału w konkursach, licznych sukcesów, a przede wszystkim radości i dobrej zabawy podczas recytacji wierszy!

Sylwia Krupa