Drodzy Rodzice naszych dzieci !

Informujemy, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r.
(w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19) w naszej placówce

od 25.03.2020 r. obowiązuje nauczanie zdalne.

Codziennie w sposób uzgodniony z nauczycielką będziemy przesyłać zdalnie propozycje zadań do wykonania
przez dzieci zgodne z podstawą programową wychowania przedszkolnego i dostosowane do aktualnie przerabianej tematyki tygodniowej.
Pojawiać się też będą materiały z zakresu języka angielskiego i religii.
Prosimy Państwa o kontakt z nauczycielkami grup swoich dzieci.
Nauczycielki każdego dnia są dostępne dla Państwa i proszę kontaktować się z nimi w każdej sprawie.
Gromadźcie też Państwo prace i zadania pociech podczas nauki zdalnej
.

Na bieżąco proszę o śledzenie strony internetowej naszej placówki.
Życzę Państwu i wszystkim naszym cudownym przedszkolakom dużo zdrowia i cierpliwości.

Do zobaczenia mam nadzieję wkrótce.

Gorąco pozdrawiam Anna Siurnik - dyrektor